nr 714 3104
Tavelram
omkring 1900, 47 x 62
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
300 kr |
måndag 12 september 2011 kl 17:50:06
Tid |
Kund |
Bud |
150 kr
200 kr
250 kr